Watercolor Chasseral, signed M. Gerber, 1947. 38 x 46cm.
Aquarell Chasseral, signiert M. Gerber, 1947. 38 x 46cm.
Aquarelle «Chasseral», signée M. Gerber, 1947. 38 x 46cm.